ERP
Kurumsal Kaynak Planlaması

Doğru ERP yazılımı ile tanışın, şirketinizde yeni bir sayfa açın!

ERP NEDİR?

ERP (Enterprise Resource Planing - Kurumsal Kaynak Planlaması); birbirine bağlı iş süreçlerini, tahmini analitik ve gerçek verileri ile birleştiren, bu sayede çalışanları güçlendirerek daha iyi sonuçlar alabilecek ortak bir platformdur.

İşletmeye güç tahsis eden, sınırlı yetkilere sahip olmayan, geniş modül ağına sahip, kontrolü kolay ve güvenilirliği maksimum düzeyde oluşturulmuş bir ERP yazılımı, sizi işinizin profesyoneli yaparken şirketinizi rakipleri arasında öne taşır.

WOC ERP: Herşey planladığınız gibi…

WOC ERP içeriğinde yer alan modüller şirket içerisinde çalışan tüm departmanlara ait bilgi veri girişlerinin kontrollü yapılabileceği şekilde oluşturulmuştur.

İşletmede her alana ait departmanlar ve görevlendirmeler vardır. Bu süreçte insana ihtiyaç duyulur fakat sistem tek başına insanla yürüyemez. Şirket insan değiştiğinde veya olmadığında da sürdürülebilir noktada olmalıdır. Böylelikle işte tam da burada WOC ERP, işletmeleri kişiye bağlı değil sisteme bağlı hale getirilir.

WOC ERP sayesinde;

• İşletmenizdeki tüm veriler ve süreç olabildiğince verimlilikle kontrol edilir.

• İnsan kaynaklı oluşabilecek sistem hataları ortadan kalkar.

• Mali kayıplar ve iş aksaklıklarını en aza indirir.

• Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf elde edilerek işletmeye katkı sağlanır.

• Modüller özelleştirilerek şirket ihtiyacına yönelik duruma getirebilir.

Zaman yönetimini en doğru şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlayan, tek kaynak üzerinden istenilen her yerden her an ulaşabileceğiniz, hızlı destek çözümü ve kolaylık sunan bir kurumsal kaynak yazılımı olan WOC ERP’nin işlerinizi nasıl kolaylaştıracağını görmek Çözümlerimize göz atın.