B2C

İnternet üzerinden satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirmeye hazır mısınız? Cevabınız “Evet” ise WOC ERP B2C modülü ile tanışın.

WOC ERP B2C modülünün tam entegre altyapısı sayesinde ürün fiyatlarınızı veya özelliklerini veya stok miktarını değiştirdiğiniz anda internet sayfanızda da değiştirmek çok kolaydır.

Diğer sistemlerdeki gibi entegrasyon ile uğraşmaz; üyelik için başvurular ile anında Cari Hesap açıldığını görebilir, internet üzerinden alınan siparişlerin anında Muhasebe sisteminize yansımasının görebilirsiniz.

ERP’nin özgün programlama dili ve gelişmiş altyapısı sayesinde sunduğu web servisleri, web siteleri üzerinde herhangi bir iş mantığı oluşturmaya gerek bırakmaz. ERP sisteminin kendi iş mantığı web servisleri ile kullanılabilir. Bu sayede ERP sisteminden veri gereksinimi olan B2B ve B2C portalları, güvenli olarak tasarlanabilir ve kolayca düzenlenebilir.

Tam entegre E-ticaret yapısı ile birkaç saat içinde internet üzerinde bir şubenizi açabilirsiniz. Çünkü stok tanımları, fiyatlar, kampanyalar, ürün kategorileri e-ticaret alt yapısı ile tam entegredir. Fiyat değişikliklerini ve stok rezervasyonlarını anında e-ticaret sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Sistem üzerinden çalışan stok kartları, resimleri, fiyatları ve tüm detayları anında e-ticaret sitenizde gösterebilir, hemen satışa başlayabilirsiniz. Sistem üzerinden değiştirilen bir stok fiyatı eş zamanlı internet sitenizde de değişecektir. Internet üzerinden bir müşteriniz sisteme üye olduğunda otomatik olarak cari hesap kartı açılır ve sipariş geçtiğinde anında sipariş sisteminize düşer.

Anında entegrasyon sayesinde sorunsuz, hızlı, pratik bir e-ticaret sistemi sahibi olursunuz. XML paylaşımları, IP ayarları gibi hiçbir detay ile uğraşmadan stok kartlarınız, fiyatlarınız, resimleriniz, ürün kategori ağacınız, ürün özellikleriniz gibi tüm bilgiler anında internet sitenizde yer alır.


WOC ERP B2C SİSTEMİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Gelişmiş Entegrasyon
WOC B2C E-Ticaret Sistemi ile stok kartları, resimleri, fiyatları ve tüm detayları ile beraber anında e-ticaret sitenizde gösterilir.

Tüm güncellemeleriniz, ek ve düzeltileriniz, sisteme girdiğiniz yeni bilgilerin tamamımı siz ek bir işlem yapmadan e-ticaret sitenizde de görünür hale gelir.

Standart Tasarımlar
Standart tasarımlar üzerinden logonuza en uygun olan temayı seçip kullanıma hemen başlayabilirsiniz.

Basit Kullanım
B2C E-Ticaret altyapısının yönetildiği panelin basitliği sayesinde neredeyse hiç eğitim almadan sitenizi yönetebileceksiniz.

Sanal POS Desteği
Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Vakıfbank, Halkbank, TEB, Bank Asya, HSBC, Kuveyt Türk ve Ziraat Bankası ile Sanal pos entegrasyonları bulunmaktadır.

Pos Firmaları
Sanal Pos tedariğinde sorun yaşayan firmalar için sanal pos hizmeti veren İyzico, Paynet, Turkpos ve PayU sistemleri ile tahsilat entegrasyonu bulunmaktadır.

Web Stok XML Veri Paylaşımı
Stok bilgilerini, malzemelere ait resimlerin web adreslerini, fiyat ve kategori bilgilerini XML formatında HTTP Get yöntemi ile paylaşabilirsiniz. Paylaşım güvenliği için Http Auth Key yöntemi kullanılmaktadır. Güvenlik anahtarını paylaştığınız firmalar Stok XML web sitesi adresinden kolaylıkla gerekli bilgileri XML dosyası olarak alabilirler.

SEO (Search Engine Optimisation) ve Slug Altyapısı Sayesinde Neler Yapabilirim?

İçerik Yönetimi Sistemi modülü, slug altyapısı ile arama motorlarının site içeriklerini daha rahat bulabilmesini sağlar. FTP ALTYAPISI ERP İçerik Yönetimi Sistemi modülü ile ERP sisteminde hazırlanan içerikler, tek bir tuşla web sitesinde yayınlanabilir.

ERP’nin sunmuş olduğu FTP altyapısı ile dosyaların istenilen FTP sunucusuna kopyalanması çok kolaylaşmıştır. GÜVENLİ İÇERİK YÖNETİMİ ERP sisteminiz içerisinden web sitenizi yönetirken, ERP sisteminin etkin güvenlik altyapısı ile ekstra kullanıcı adı ve şifrelere gerek kalmadan, içeriklerinizi de yönetebilirsiniz.

?